چگونه آموزش بادکنک آرایی ببینم؟ درآمد بادکنک آرایی چقدره؟

بادکنک ها امروز به عنوان ابزار طراحی در جشن ها و مراسمات بسیار مورد توجه هستند و ما میتونیم با ارائه خدمات بادکنک آرایی به کسانی که در ایران و هر جای جهان به این هنر نیاز دارند کسب درآمد کنیم. اما از کجا شروع کنیم و چطور استارت بزنیم و در این مسیر چه کارهایی باید انجام بدیم ؟ اولین کاری که باید بکنیم اینه که با دید استارت یک شغل کاملا پولساز و قوی باید به این حرفه نگاه کنیم و کاملا جدیش بگیریم همین الان کسانی هستند که از این راه ماشین خریدن و خونه و سفر میکنند و چرخ زندگیشون میچرخه و در آمدشون بیشتر از خیلی از حرفه ها و شغل ها و حتی یک استاد دانشگاه هست.

حالا باید بدونیم که هر شغلی برای استارت نیاز به آموزش و هزینه اولیه داره باتوجه به اینکه هنر بادکنک آرایی پتانسیل درآمد بسیار بسیار بالایی داره هزینه استارتش بسیار پایینه یعنی شما فقط باید آموزش ببینید و یک پمپ برقی و دستی و مقداری بادکنک و ابزار نصب داشته باشید و بقیش بازاریابی و گرفتن سفارش هست. اما کجا باید آموزش دید؟ سوال خیلی مهمیه چون اگر در جایی آموزش ببینید که خود آموزش دهنده جایی آموزش ندیده باشه و از روی اینترنت چند تا کلیپ دیده و سرهم کرده چطور میخواد به شما اصولی آموزش بده؟ پس خیلی باید دقت کنید و از هر کسی که قراره پیش اون آموزش ببینید بپرسید کجا و زیر نظر کدوم استاد بین المللی آموزش دیدی؟ اینجاست که میفهمید 99 درصدشون کلاهبردارن و خودشون هیجا آموزش اصولی ندیدند و علمشو ندارند. ایناروو گفتم تا مجبور نشید چند بار هزینه کنید و زمانتون رو ازدست بدید!

اما کجا باید آموزش دید؟ 2 تا راه پیشنهاد میکنم اولی مدرسه بادکنک آرایی هست که در ایرانه و زیر نظر دو مربی بین المللی خانم پونه جعفری سارویی و حسین حکیمی که هردو مقام اول مسابقات بادکنک آرایی جهان رو دارند و در دنیا شناخته شده هستند آموزش ببینی و دوم اینکه سفر کنی به کشورهای آمریکا و ایتالیا و روسیه و دوره هایی که مدرسه بادکنک آرایی با پایین ترین نرخ در ایران رو ارائه میده رو اونجا با 10 الی 50 برابر قیمت و هزینه و زمان تجربه کنی.

مربیان مدرسه بادکنک آرایی قبلا این مسیر رو رفتن و تمام این هزینه ها رو کردن و امروز این هنر رو با پایین ترین نرخ در ایران و جهان ارائه میدن . پس از این که آموزش دیدی و ابزار کارتو تهیه کردی میتونی کسب و کارتو بلافاصله استارت بزنی و درآمد کسب کنی! اما چقدر این هنر درآمد داره؟ پاسخ ساده است کاملا بستگی به هنر شما و تبحر شما در بازاریابی و جذب مشتری داره خیلی ها هستند یک هزار تومان در آمد ندارند و خیلی ها هفته ای بالای پنجاه میلیون تومان درآمدشونه و این کاملا به تسلط اونها در هنر و بازاریابیشون بستگی دارده!

اما بیاین باهم یک محاسبه پتانسیل درآمدی کنیم و مقایسه کنیم با پتانسیلا درآمد یک کارمند! یک کارمند اگر هر روز اضافه کاری کنه و هر روز سر کارش با انگیزه حاضر بشه سقف درآمدش نهایتا دوبرابر قانون کار بشه که فرض کنیم الان 6 میلیونه میشه 12 میلیون اما یک بادکنک آرا اگر روزی یک سفارش 3 تا 5 میلیونی بگیره بین 90 تا 150 میلیون فروش داره که نصفش سوده پس اگر بتونیم هر روز یک سفارش بگیریم درآمد ما بین 45 تا 75 میلیونه اگر یک روز درمیون باشه درآمد ما 22 تا 37 میلیونه و اگر هفته ای فقط یک سفارش داشته باشیم درآمد ما بین 6 تا 10 میلیون میتونه باشه و این کاملا بستگی به خود ما داره. اگر در بازاریابی هم خیلی قوی نیستید میتونید در دوره های بازاریابی مدرسه بادکنک آرایی و یا فنی و حرفه ای شرکت کنید و خودتونو به این عدد ها برسونید. دوره های مدرسه بادکنک آرایی در سه گرایش بصورت حضوری و الکترونیک ارائه میشه، برای گرفتن مشاوره میتونید با شماره واتساپ مدرسه بادکنک آرایی تماس بگیرید 09359384489

× در واتساپ پیام دهید